OPTOMETRIST

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultatii optometrice (determinare dioptrii)
Adaptare lentile de contact
Vanzarea ramelor si lentilelor de ochelari
Vanzarea ochelarilor de soare
Consiliere clienti

CERINTE

Studii de specialitate
Abilitati de comunicare
Persoana pozitiva, organizata, responsabila
Motivatia de a se dezvolta profesionaL
Cunostinte PC
Experienta in domeniu reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

• Oportunitatea de a lucra intr-o companie serioasa alaturi de o echipa de profesionisti
• Pachet salarial atractiv
• Posibilitati de dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.