Etichetator Produse Lactate Bucuresti

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Etichetarea cu elemente promotionale (abtibilduri, magneti) a produselor lactate din depozit.
Pregatirea marfii etichetate pentru livrare.

CERINTE

Abilitati numerice, calcul matematic.
Rezistenta la frig, in depozit sunt 4 grade (se asigura echipament individual de munca).

Disponibilitate de a lucra in 3 ture, inclusiv in weekend (prin rotatie)
Program de lucru: 6:30 - 14:30, 14:30 - 22:00, 22:00 - 06:30 / 4 ture ( 4 zile schimb 1, 4 zile schimb 2, 4 zile schimb 3, 4 zile liber)
Locatie depozit: Colentina

BENEFICII OFERITE

Salariu: 720 net + tichete de masa + spor de noapte si weekend
Transport asigurat pe rute pre-stabilite.
Proiect in perioada 28 septembrie - 31 octombrie 2010.
Oportunitate Job Studenti -

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.