Operatori call center part time

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responasbiliati:
- Preluarea apelurilor telefonice primite de la clienti/ initierea apelurilor
- Interacţiunea cu clienţii pentru a le oferi informaţii despre produse de gradina
- Comunicare si colaborare eficienta cu diferite departamente in cadrul companiei

CERINTE

• abilitati foarte bune de comunicare
• flexibilitate, atitudine pozitiva, serviabilitate
• cunostinte Operare PC
• persoana organizata, atenta, responsabila.

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este cel mai mare comerciant de produse de gradina, prin posta, din Europa. Organizatia are peste 700 de angajati si mai mult de 65 de ani experienta in expedierea prin posta a produselor si accesoriilor de gradina.
Oferim:
Salar atractiv
Program de munca flexibil/part time

STARJOBS - Solutii optime in domeniul resurselor umane Oferim servicii complete resurse umane:
Munca prin agent de munca temporara - Leasing de personal Inchiriere de personal
Recrutare si selectie
Head hunting
Salarizare
Training
Teste psihologice
Fisa postului
Consultanta de legislatie a muncii
Distributie materiale publicitare