Operatori interviu - toată țara

SILCO SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Institut de cercetare cu acoperire națională recrutează operatori interviu în TOATĂ ȚARA.
Experiența și recomandările în acest domeniu reprezintă un avantaj dar nu condiții obligatorii.

Atribuții:

- Aplicarea de chestionare cu subiect politic sau social;
- Participarea la sesiunile de instructaj;
- Respectarea eșantionului reprezentativ în zona alocată;
- Transmiterea datelor relevante din teren coordonatorului zonal;
- Menținerea unei comunicări apropiate cu directorul de cercetare cantitativă;

CERINTE

Căutăm persoane dinamice, active, implicate civic, responsabile și care înțeleg importanța respectării termenelor limită.

BENEFICII OFERITE

Oferim cel mai bun preț pe pagină de chestionar aplicat din țară, diurnă și decontare transport.

De asemenea, propunem persoanelor interesate o colaborare pe termen lung și posibilitatea de avansare pe poziția de coordonator zonal.

Pentru informații suplimentare sau transmiterea directă a CV-urilor: operatori.interviu@gmail.com

Trăim într-o lume în care valoarea de bază este informaţia. Din punct de vedere concurenţial, orice produs sau serviciu promovat necesită testare în ceea ce priveşte impactul asupra consumatorilor sau publicului ţintă. Pentru că înţelegem importanţa acestui fenomen, am format Silco Solutions.

Silco Solutions este o companie cu acoperire naţională, orientată spre satisfacerea nevoilor clienţilor prin oferirea de servicii complexe de cercetare, ce desfăşoară activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice.

În relaţia cu beneficiarii, consideraţi parteneri, Silco Solutions se diferenţiază prin corectitudine, promptitudine, inovaţie şi dinamism.

Silco Solutions mizează pe o complementaritate a tehnicilor cantitative şi calitative: sondaje de opinie, interviuri în profunzime, moderarea de focus grupuri, analize statistice de piaţă.