Operatori Cantarire - Productie farmaceutica

HUMANGEST ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie de medicamente situate in Sectorul 3 din Bucuresti, cautam Operatori Cantarire.

Responsabilitati:

-Executati operatiile de prelevare si cantarire a materiilor prime utilizate in fabricarea medicamentelor;
-Inregistrati operatiile efectuate, in documentatia interna;
-Efectuati operatii de curatare a echipamentelor pe care se lucreaza si a camerelor de
productie;
-Intervieniti si determinati cauza defectiunilor de proces si tehnice aparute in timpul fabricatiei.

CERINTE

-Studii - minim 8 clase, studii medii de specialitate ( Chimie, Inginerie chimica)-constituie un avantaj;
-Experienta in campul muncii - productie ( medicamente/ industria alimentara) receptie marfa , retail- constituie un avantaj;
-Capacitate de efort manual sustinut, atentie la detalii , rapiditate in executie ,adaptabilitate si rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Tichete de masa in valoare de 20 Ron;
Sporuri pentru orele suplimentare;
Bonus trimestrial;
Abonament de servicii medicale la Regina Maria;
Platforma de beneficii.

Program de lucru in 3 schimburi.

Locatie: langa statia de metrou Nicolae Teclu
Ne puteti contacta la numarul de telefon / WhatsApp: 0733000662 / 0731707080

Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane.
Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.
Humangest Group va pune la dispozitie o gama variata de servicii:
Recrutare si Selectie de Personal;
Leasing de Personal;
Administrare de Personal si Payroll;
Evaluarea performantelor angajatilor;
Training;
Outplacement;
Detasare de Personal in Strainatate