Operator vanzari prin telefon

CreditAmanet

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea clientilor si indrumarea acestora catre agentiile de lucru; inregistrarea acestora in baze de date.

CERINTE

- Abilitati de comunicare si deschidere fata de clienti;
- Experienta anterioara in relatiile cu publicul in special intr-un mediu call center constituie un avantaj;
- Experienta anterioara in domeniul vanzarilor constituie un avantaj;
- Disponibilitatea de a lucra in ture si in week-end;
- Atitudine proactiva si manifestarea disponibilitatii continue fata de clienti;
- Abilitatea de a lucra intr-un mediu solicitant si intr-un ritm sustinut;
- Capacitatea de invatare rapida si abilitatea de a lua decizii cu rapiditate intr-un mediu stresant.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix;
- Contract de munca;
- Bonus atractiv in functie de vanzarile realizate;
- Posibilitatea de promovare in cadrul companiei;

CreditAmanet este o institutie financiara infiintata in luna Septembrie a anului 2008. In numai 3 ani compania a concretizat peste 19 agentii, pana la sfarsitul anului 2012 continuandu-si dezvoltarea numarului de locatii.

CreditAmanet ofera ca servicii operatiuni de creditare tip amanet, cumparare aur si argint precum si operatiuni de schimb valutar.