Operator Vanzari Call-Center

PREMIUM HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

PRINCIPALELE RESPONSABILITATI:
- Abordeaza telefonic clientii, intr-o maniera profesionista
- Prezinta, promoveaza telefonic si vinde pachetele de servicii
- Identifica necesitatile clientilor si ii asista in alegerea unei solutii
- Participa activ la realizarea obiectivelor calitative si cantitative proprii, cat si cele ale echipei din care face parte

BENEFICII:
- Veti face parte dintr-o echipa de top, in cadrul unei companii de prestigiu
- Instruire in vanzarea pachetelor de servicii de telefonie mobila, training-uri specializate si suport continuu pentru dezvoltare profesionala
- Pachet salarial competitiv, salariu fix + grila de recompensare a rezultatelor (target realizabil!)
- Program fix de lucru full-time de L-V (nu se lucreaza in week-end)

CERINTE

- Experienta in activitate call-center de vanzari / recuperari creante
- Persoana ambitioasa, dinamica, activa
- Excelente abilitati de comunicare, orientare catre client, talent pentru domeniul vanzarilor
- Bune abilitati de a lucra intr-un ritm sustinut

Premium HR este o companie de consultanta in resurse umane specializata in optimizarea performantelor capitalului uman.
In toate proiectele pe care le gestionam, vizam cresterea performantelor clientilor nostri. Suntem motivati de rezultate concrete si de a furniza valoare companiilor care apeleaza la solutiile noastre.

Premium HR furnizeaza solutii complete de personal, acoperind toate ariile de interes din sfera resurselor umane:
 Recrutare si Selectie
 Executive Search
 Proiectare si implementare sisteme de management al performantelor
 Audit si implementare proceduri HR
 Diagnoza organizationala
 Consultanta legislatia muncii
 Consultanta bune practici in domeniul managementului resurselor umane