OPERATOR TESTE LOCATIE CENTRALA

GfK Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul de Operator Teste Locatie Centrala presupune culegerea datelor pentru studii ce au ca scop testarea unor produse, ambalaje, concepte, reclame. Operatorii vor recruta respondenti pentru aceste testari din fata unei locatii situata intr-o zona centrala. Respondentii vor fi apoi invitati in respectiva locatie pentru a ne raspunde la un chestionar.

CERINTE

- Minim studii medii;
- Persoane sociabile, energice si cu excelente abilitati de comunicare;
- Prezenta agreabila;
- Disponibilitate de timp (aprox. 4-5h/zi);
- Seriozitate si responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

- Venit variabil, in functie de performante;
- Bonusuri pentru performanta, implicare si vechime;
- Sanse de promovare ca angajat permanent.
- Posibilitatea colaborarii pe o perioada nedeterminata cu o companie multinationala.
- Inainte de fiecare proiect operatorii participa la traininguri specifice.

Prezenta pe piata locala din 1992, Gfk Romania este, de peste 10 ani, institutul numarul 1 de cercetare de piata, cu o cifra de afaceri de aproape 9,5 milioane de euro in 2010. Activitatile Gfk sunt structurate in doua sectoare, Consumer Choices si Consumer Experiences.
In sectorul Consumer Choices adunam continuu informatii despre vanzarile din retail a bunurilor de consum tehnologice si date despre consumul media, in vreme ce divizia Consumer Experiences este specializata in probleme de marketing operational si strategic in practic toate industriile si pietele.