OPERATOR TELESALES

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:

Iti place sa vorbesti la telefon? La noi poti sa imbini utilul cu placutul si sa obtii si bani din aceasta pasiune!
Cautam colegi entuziasti care sa ne ajute la promovarea si vanzarea prin telefon a produselor si pachetelor de servicii RTC (lider pe piata de birotica si papetarie din Romania)

CERINTE

Cerinte

- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare)

- abilitati de comunicare, ascultare activa si interrelationare

- cunostinte operare PC

- orientare catre client

- capacitate de negociere si putere de convingere

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- salariu fix

- bonus din vanzari

- posibilitati de promovare

HR Consultanta este o companie de resurse umane, proiectele desfasurate de noi cuprind actiuni de recrutare si selectie de personal, evaluare a performantelor, administrare dosare personal si salarizare, training.