Operator Telesales

BIOVET FARMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea comerciala Biovet Distribution SRL ,avand ca obiect de activitate comertul cu produse veterinare ( hrana pentru animalele de companie si medicamente ) ,angajeaza pentru punctul de lucru din Bucuresti o persoana pentru functia de operator telesales ( prezentare oferta comerciala catre clienti ,preluare comenzi si prelucrarea acestora , colaborare cu firma de curierat) .
Program de lucru de 8 ore ( zi ) de Luni - Vineri .

CERINTE

Experienta anterioara in vanzari/ telesales ( nu este necesara dar este binevenita)
Minim 3 luni experienta anterioara pe un post care sa presupuna interactiune directa cu clientul;
Orientare catre client si cursivitate in exprimarea verbala;
Dorinta de a incepe si continua o cariera in domeniul vanzarilor;
Bune abilitati de comunicare si prezentare a informatiei;

BENEFICII OFERITE

Oferim contract de munca pe perioada nedeterminata , cu salariu brut real trecut in cadrul acestuia precum si un comision pentru performantele obtinute +tichete de masa .
Firma noastra respecta intru totul prevederile Codului Muncii referitoare la toate aspectele : concedii , sarbatori legale,salariu si beneficii .

DESCRIEREA FIRMEI

CLINICA VETERINARA