Operator sondaje de opinie prin telefon

APT RESOURCES & SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea sondajelor de opinie telefonic, pe baza chestionarelor standardizate (cu intrebari prestabilite), pe teme generale referitoare la servicii si bunuri de larg consum.

Program de lucru:

- 2 ture (9-15 / 15-20) - flexibile in functie de disponibilitatea fiecaruia, pe baza de programare

- sambata si duminica program 10-16 dupa caz, de comun acord

Durata contractului: pana pe 30 NOIEMBRIE

CERINTE

- Studii medii sau superioare (absolvent sau in curs);
- Abilitati de comunicare, rabdare, calm, diplomatie;
- Dictie buna;
- Cunostinte bune de operare PC;
- Experienta in activitati de call center (constituie un avantaj);

Criterii principale de evaluare (plus fisa postului):

- aplicarea corecta a chestionarelor

- numar de interviuri complete

- acuratetea inregistrarii datelor pe calculator

- ascultarea interviurilor inregistrate

- numar de apeluri realizate

- numar de refuzuri / interviuri intrerupte

BENEFICII OFERITE

Plata orelor lucrate se va face pe baza de pontaj.

Compania noastra imbina experienta, expertiza, managementul activ si cultura creativa. Asiguram clientilor nostri know-how-ul si cunoasterea pietei din Romania pentru a ajuta dezvoltarea unui proiect de succes. Forta companiei APT Resources & Services consta in insasi echipa si in devotamentul ei pentru a oferi de fiecare data cele mai bune performante. Domeniile noastre de specialitate se incadreaza in servicii profesionale de resurse umane, incluzand recrutare & selectie de personal si consiliere in cariera.