Operator Sondaje de Opinie pentru Monitorizare TV

GfK Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatea operatorului de interviu din cadrul departamentului Monitorizarea Audientelor TV, consta in culegerea datelor, prin intermediul chestionarelor realizate pe teren la domiciliul respondentilor(pe metodologia din usa in usa).

CERINTE

- Persoane sociabile, cu excelente abilitati de comunicare;
- Disponibilitate pentru munca de teren (3-4 ore/zi);
- Experienta in lucru cu oamenii reprezinta un avantaj;
- Telefon de contact;
- Capacitate de a lucra cu termene limita.

BENEFICII OFERITE

- Plata se face la chestionar; se poate castiga intre 200-1500 RON/luna in functie de numarul proiectelor la care lucrati;
- Program de lucru flexibil, pe care vi-l decideti singur in functie de disponibilitatea dumneavoastra;
- Posibilitatea colaborarii pe o perioada nedeterminata cu o companie multinationala.

Infiintat in 1934 la Nurenberg, GfK este in prezent cel mai mare institut de cercetarea de piata din Romania si unul din primele 5 din lume.
GfK Romania are in prezent 150 de angajati si o retea nationala de cca 700 operatori de interviu. Institutul ofera servicii de calitate pentru toate ramurile economiei, respecta standarde de etica si proceduri de la nivelul occidental, are un angajament total fata de relatia pe termen lung cu clientii sai si investeste permanent in oameni, know-how si dotare.