OPERATOR SONDAJE DE OPINIE PE TEREN

Agentia de Rating Politic

Job expirat

RESPONSABILITATI

ARP RESEARCH angajează OPERATORI PE TEREN pentru SONDAJE DE OPINIE, cu tematica politica.
Oferim posibilitatea de a castiga 100 euro pe saptamana.
PROIECTUL SE DESFASOARA IN PERIOADA 10 MAI - 1 IULIE 2011
Responsabilitatea operatorului de interviu consta in deplasarea organizata, impreuna cu echipa, sub supravegherea unui coordonator, in locatiile din localitatile stabilite (in judete din apropierea Bucurestiul), la domiciliile respondentilor si realizarea interviurilor conform chestionarului prestabilit.
Trimiteti CV-uri pe adresa de mail mery.iordachee@gmail.com

CERINTE

Profil candidaţi:
• Bun comunicator
• Punctualitate şi atenţie la detalii
• Disponibilitate pentru muncă de teren (6-7 ore/zi)
• Seriozitate, dinamism
• Capacitate de adaptare la situaţii neprevăzute în relaţia cu publicul
• Disponibilitate pentru activitate ne-permanentă

Agenţia de Rating Politic este o companie de consultanţă, cu expertiză în politică.
Serviciile nostre, sfaturile noastre pentru clienţi, se bazează pe măsurarea continuă a spaţiului politic. Toate recomandarile noastre conţin modele sau metode de calcul pentru evenimente, opinii sau tendinţe politice