Operator sondaje de opinie - Bucuresti

FIELD INSIGHTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea sondajelor de opinie (pe baza de chestionar) pe teren (pe strada/din casa in casa sau locatii prestabilite ).
Contactarea si invitarea (cu acordul acestora) persoanelor ce urmeaza sa participe la focus grup ;

Responsabilitati:
- completarea chestionarelor pe teren cu respectarea stricta a metodologiei fiecarui studiu in parte;
- indeplinirea normei de lucru (nr. de chestionare finalizate);
- seriozitatea muncii depuse (chestionar corect-sincer completat);
- respectarea stricta a programului de lucru;
- raportarea periodica (zilnica) a activitatii desfasurate;
- finalizarea tuturor proiectelor in care se implica .

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
-persoana organizata, rezistenta la munca pe teren;
- atenta la detalii, meticuloasa;
- disponibilitate de timp pentru realizarea de proiecte periodice;
- reale abilitati de comunicare si relationare cu oamenii
- putere de convingere, tenacitate

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- un venit atractiv pe baza de performanta/rezultate (plata in functie de numarul de chestionare realizate, bonusuri pentru indeplinirea normei zilnice de chestionare completate, bonusuri pentru continuitate/vechime);
- cursuri de initiere si pregatire corespunzatoare postului;
- posibilitatea de promovare in cadrul companiei;
- program flexibil, posibilitatea de a lucra in ture;
- mediu de lucru profesional, o experienta interesanta de lucru cu oamenii.

Field Insights este o agentie de research, aparuta pe piata in 2002 si specializata in implementarea proiectelor calitative si cantitative.
In afara sediului din Bucuresti exista alte 6 filiale in tara: Brasov, Cluj, Craiova, Constanta, Iasi si Timisoara.
Sondajele de opinie, realizate de Field Insights, au teme sociale sau despre produse de larg consum.