Operator Sondaje de Opinie

GfK Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatea operatorului de interviu consta in culegerea datelor, prin intermediul chestionarelor realizate pe teren la domiciliul respondentilor (pe metodologia din usa in usa).

CERINTE

- Persoane sociabile;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Experienta in lucru cu oamenii reprezinta un avantaj;
- Disponibilitate pentru munca de teren (3-4 ore/zi);
- Capacitate de a lucra cu termene limita;
- Telefon de contact.

BENEFICII OFERITE

- Plata se face la chestionar; se poate castiga intre 200-1500 RON/luna in functie de numarul proiectelor la care lucrati;
- Program de lucru flexibil, pe care vi-l decideti singur in functie de disponibilitatea dumneavoastra;
- Posibilitatea colaborarii pe o perioada nedeterminata cu o companie multinationala.

GfK Romania is the biggest market research institute in Romania and is part of GfK Group that is No. 4 in the world.