Operator serviciu online (administrator)

Synco Telecom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile se axeaza in jurul serviciului i-tv.ro:
-monitorizare functionare serviciu
-preluare si raspundere solicitari suport tehnic prin e-mail (inclusiv in timpul liber cu o frecventa rezonabila)
-supervizarea forumului pentru acordarea de suport si moderare
-editare de elemente grafice minore pentru diverse materiale de promovare (modificari texte, introducerea de elemente noi in grafica deja existenta)
-urmarirea derularii/finalizarii anumitor task-uri de catre designeri/programatori
-asamblari/depanari hardware sisteme PC
-alte task-uri specifice specifice administrarii serviciului

CERINTE

Cunostinte medii de:
-administrare forum/blog, HTML
-softuri editare grafica vectoriala, pachet Office
-limba engleza

-persoana tanara, entuziasta (posibil si student), cu abilitati tehnice
-disponibil la a invata lucruri noi

BENEFICII OFERITE

Salariu in concordanta cu munca depusa.
Laptop, telefon, internet mobil.
Program flexibil - Necesita prezenta zilnica dar orarul se poate adapta in functie de cursuri la facultate, intr-o limita rezonabila.

DESCRIEREA FIRMEI

ISP si servicii online (i-tv.ro, filebox.ro, s.a)