Operator sala de jocuri

SC Niko Group Com SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Informarea clientilor referitor la modul de functionare al aparatelor de joc;
• Supravegherea permanenta a modului de desfasurare a activitatii in sala de joc;
• Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii;
• Realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de clientii;
• Servirea clientilor cu produse din protocol.

CERINTE

• Absolvent de studii liceale cu diploma de bac;
• Cunostinte de limba engleza la un nivel conversational;
• Aspect fizic placut si ingrijit;
• Abilitati de calcul matematic;
• Bune abilitati de comunicare si relationare;
• Responsabilitate, planificare si organizare;
• Lucru in echipa, dar si individual;
• Disponibilitate pentru lucru in ture (inclusiv tura de noapte).

BENEFICII OFERITE

Perioada de training si acomodare
• Salariu atractiv si bonusuri in functie de performante
• Mediu de lucru placut ,echipa tanara si dinamica
• Posibilitati reale de dezvoltare profesionala
• Invatarea unor deprinderi necesare in dezvoltarea unei cariere (planificara si organizarea propiei activitati)
• Dezvoltarea unei abilitati profesionale in lucrul cu clientii, lucrul individual si in echipa)

WIN BET este o companie aflata in plina ascensiune, cu peste 8 ani de experienta pe piata gamblingului & entertainmentului din Romania. Ne mandrim cu o echipa tanara si dinamica, carora le oferim sanse reale si continue de promovare si dezvoltate profesionale .