operator pc, secretara, assistent manager, resurse umane

Soft-Temax

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare cauta operator pc pentru introducere in baza de date.
Se accepta si studenti fara experienta, sau care au experienta in secretariat, asistent management, instruire operare PC

Anuntati-va si prietenii de aceasta ocazie deosebita !
Puteti sa ne trimiteti cv-urile si la cv_candidati@yahoo.com !

CERINTE

Experienta operare pc, seriozitate, responsabilitate, flexibilitate, atentie la detalii.
Nu este necesara cunoasterea limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + bonusuri de depasire a normei saptamanale;
- Calculatoare de ultima generatie, mediue de lucru placut unde media de varsta este de 22 de ani;
- Carte de munca, orar flexibil.
- Salarizare incepand de la 150 de euro pe part-time, 300 euro pe full-time

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare:
click aici pentru Website resurseumane2008.eu

click aici pentru Website www.temax.ro

click aici pentru Website www.agentie-recrutare.ro

click aici pentru Website www.resurseumane2007.ro