Operator masina aplicat cant

SC DASK CENTRU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania internațională Dask-Centru, specializată în distribuția materiei prime și a accesoriilor pentru producerea mobilerului (PAL, MDF, HDF, blaturi, feronerie), cauta colegi la postul de Depozitar marfa depozit de mobila si materiale.
Descriere atributii:
-Alicarea de cant pe piesele care vin gata taiate;
-Intretinerea si curatarea echipamentelor de lucru.

CERINTE

-Experienta min. 6 luni la un post similar;
-Candidatul este responsabil, comunicativ, cu spirit de echipa, dispune de urmatoarele calitati: seriozitate, punctualitate, implicare, conditie fizica buna.
-Abilitati de a lucra in echipa;
-Persoane care sa trateze locul de munca cu seriozitate;
-Dorinta de munca;
-Cunoasterea limbii ruse/ucrainene va constitui un avantaj;

BENEFICII OFERITE

-muncă într-o companie stabilă, în curs de dezvoltare;
-o conducere prietenoasă, care are o atitudine respectuoasă față de angajați, ia în considerare dorințele și opiniile acestora;
-o echipă tânără și prietenoasă;
-oportunități de dezvoltare profesională;
-contract de munca pe perioada nedeterminata cu 3 luni perioada de proba, conform legislatiei in vigoare.
-ore suplimentare platite in plus (doar daca este nevoie).

Salariul se determina pe parcursul interviului.
Program de lucru: Luni-vineri. 8:30-17:30
Firma se afla la adresa: Strada Acțiunii, nr. 26 (fosta fabrica Energoutilaj), Sector 4, București.

DASK CENTRU s-a dezvoltat de la un magazin de vanzare cu amanuntul, pana la un mare furnizor de mobila, feronerie, PAL. Magazinele si sucursalele noastre din Romania, Polonia, Ucraina si Moldova sunt intotdeauna la dispozitia clientilor si partenerilor nostri.