Operator Magazin Online - Selva Floors

SELVA DECKING SYSTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Introducere continut in eshop: produse, texte, imagini
• Adaugare si updatare a produselor din eshop
• Procesarea si pregatirea comenzilor - proceseaza comenzile efectuate prin intermediul site-ului
• Pregatire colete pentru livrare, facturi si documente de expeditie pentru colete (awb-uri)
• Consiliere telefonica clienti, oferirea de informatii despre produse

CERINTE

• Experienta in administrarea de platforme eCommerce
• Experienta in relatiile cu clientii
• Cunoastere fara cusur a limbii romane – corectitudine gramaticala
• Atitudine prietenoasa, voce “zambitoare”, calm si disponibilitate pentru clienti
• Cunostinte contabilitate primara
Avantaj
• Cunostinte marketing online
• Experienta administrare conturi social media
• Cunostinte editare imagini
Aptitudini: atentie la detalii, initiativa, responsabilitate

BENEFICII OFERITE

Program de lucru: luni-vineri (orarul se va stabili de comun acord)
Mediu de lucru placut

*Salariul se negociaza in functie de cunostinte, beneficiile aduse si experienta.
Zona de lucru: Bucuresti-Aviatiei/Baneasa

Selva Floors importa si comercializeaza pardoseli din lemn. Reprezentam marci internationale de top de parchet si deck pe piata din Romania.
www.selva-parchet.ro
www.decking.ro