Asistent vanzari

J & J GROUP SRL

RESPONSABILITATI

Procesare, actualizare comenzi în aplicația de vanzari;
Să preiei comenzile clienților și să înregistrezi informațiile in baza de date, utilizând aplicații specifice;
Să faci follow up in urma ofertelor transmise către clienți;
Să ai disponibilitate de a lucra pe obiective si rezultate cheie care ajută la îndeplinirea obiectivelor si să participi în eforturile proactive ale echipei;
Asistență clienți în furnizarea informațiilor privind caracteristicile produselor și plasarea comenzilor, în urma solicitărilor primite atat pe chat cat si telefonic.
Preluarea și rezolvarea solicitarilor/sesizarilor sosite prin email, whatsapp, chat sau telefon.
Să trimiți emailuri personalizate clienților cu detalii despre produsele JJ DISPLAYS sau alte informații;
Să comunici într-un mod profesionist și eficient cu colegii de la vânzări și celelalte departamente din cadrul JJ DISPLAYS.

Locatia birourilor: Strada Drumul Lunca Priporului 140, Sector 3, Bucuresti.

CERINTE

Bune abilități dе comunicare orală și scrisă;
Persoană deschisă, cu inițiativă, veselă, motivată să învețe lucruri noi;
Persoană care își poate adapta discursul telefonic cu ușurință și poate empatiza cu potențialii clienți;
Gândire logică si bine organizată, seriozitate și responsabilitate;
In primele 3 luni de la angajare se va face evaluarea cunoștințelor acumulate, prin verificare;

BENEFICII OFERITE

Posibilitate work from home (sau program hybrid, în funcție de rezultate);
Oportunități de dezvoltare personală și orientare către alte funcții în departamentul de vânzări;
Telefon de serviciu;
Teambuilding-uri / evenimente de relaxare oferite de către companie;
Evenimente de Crăciun;
Bonuri de masa;
Program de 8 ore pe zi: luni-vineri 8:00 - 16:30, cu pauza de masa 30 min.;
Weekend-urile și sărbătorile legale sunt libere.

DESCRIEREA FIRMEI

PRODUCTIE PUBLICITARA