Operator logistica. 2300 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Jobs & HR Solutions, firma cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international, angajeaza operator logistica . Programul de lucru: 9:00-18:00, L-Vi. Salariul: -2.300 lei +BM si bonusuri in functie de realizare targhet. Profilul fimei unde se va desfasura activitatea este import si distributie hrana si accesorii animale de companie. Locatia este in zona Calea Giulesti. Contract de munca pe minim 5 ani.
Responsabilitati:
- gestioneaza baza de date clienti;
- gestioneaza comenzile;
- opereaza in sistemul informatic comanda de produse solicitate de client;
- trimite lista promotiilor;
- raspunde de soldul vanzarilor neincasate;
- tine legatura cu depozitarul privind pregatirea marfii ce trebuie trimisa;
- completeaza AWB pentru transportator;
- urmareste livrarea, transportul marfii, confirma primirea marfii in conditii optime, de catre client;
- contacteaza si angajeaza transportatori si pentru alte comenzi.

CERINTE

Studii medii/superioare;
Experienta pe un post similiar minim 3 ani;
Cunostiinte calculator (Word, Excell, Outlouk).

BENEFICII OFERITE

BM si bonusuri in functie de realizare targhet.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.