Operator linie ( masini automate si semi-automate)

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de organizarea si desfasurarea activitatii la locul de munca repartizat.
- Utilizeaza rational timpul de lucru si materialele, echipamentele de lucru din dotare;
- Sa utilizeze adecvat, conform indicatiilor, echipamentele de lucru si de protectie de cate ori este nevoie, fara a face rabat de la norme.
- Sa gestioneze corespunzator materialele si uneltele luate in primire.

CERINTE

Pentru clientul nostru , lider in domeniul comercializarii panourilor termoizolante pe piata romaneasca, recrutam Operator Linie de Productie.

Cerinte:
- experienta pe o pozitie similara
- atentie la detalii , organizare si manualitate
- disponibilitate de lucru in 3 schimburi

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonuri de masa + prime
- Program de lucru : in 3 schimburi (06-14 ; 14-22 ; 22-06), de Luni pana Vineri
- transport asigurat
- contract initial - 6 luni , cu prelungire ulterioara

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.