Muncitor calificat linie ambalat produse de panificatie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Pregatirea masinilor de feliat si ambalat, realizarea reglajelor si ambalarea produselor finite.
2. Supraveghere proces de ambalare si buna functionare a masinilor de ambalat;
3. Interventii in situatiile de dereglare a masinilor in limita competentelor postului;
4. Anuntarea persoanelor responsabile in caz de avarie;
5. Urmarirea reducerii volumului de rebut.
Activitatea se desfasoara cu preluarea produselor de pe linie automata de productie.

CERINTE

- studii medii - scoala profesionala cu profil tehnic(mecanic, electromecanic)
- experienta de munca min. 5 ani, de preferinta 2 ani in domeniul productiei
- disponibilitate lucru in 3 schimburi;
- disponibilitate activitate in ritm alert si cu respectare stricta a procedurilor de lucru si urmarirea incadrarii in nivelul de rebut stabilit.

BENEFICII OFERITE

- bonus de performanta, tichete de masa