operator introducere si validare date

ENVIRONMENTAL GLOBAL SOLUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistrarea zilnica, sistematica si cronologica a documentelor de intrare si iesire
inregistrare documente in baza de date a societatii
Ordoneaza documentele, pe categorii, in bibliorafturi si dosare
Activitati de birou si operare PC specifice activitatii firmei

CERINTE

- Cunostinte de contabilitate primara
- Cunostinte de operare calculator
- Atentie concentrata si distributiva
- Initiativa
- Memorie vizuala
- Spirit organizatoric
- Capacitate de a lucra cu oamenii
- Punctualitate
- rapiditate in efectuarea activitatilor
- adaptabilitate

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant conform cunostintelor acumulate
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Seriozitate

ENVIRONMENTAL GLOBAL SOLUTION a fost conceputa pentru a sprijini companiile si a oferi solutii complete de consultanta de specialitate in domeniul protectiei mediului; Colectarea deseurilor periculoase si nepericuloase;
Masuratori emisii atmosferice;

Societatea noastra aduce un plus de valoare serviciilor existente pe piata la momentul actual, prin intelegerea nevoilor clientilor, practicand totodata cele mai mici preturi de pe piata oferind servicii complete in domeniul Protectiei Mediului.