Operator introducere si validare date

SC Electronics Suport Division SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Verificarea actelor insotitoare ale produselor care urmeaza a fi receptionate/expediate in service si catre client;
Verificarea starii de receptie a produselor care urmeaza a fi primite in service precum si accesoriile acestora;
Verificarea produselor ce urmeaza sa plece catre client precum si accesoriile acestora;
Completarea rapida si corecta a fisei de service cu toate informatiile necesare.

CERINTE

Cunostinte temeinice operare PC;
Capacitate de decizie;
Capacitate de a lucra in echipa;
Rezistenta la stres;
Proactiv, constiinciozitate si dorinta de a ramane in companie pe durata cat mai mare;
Pasionat in ceea ce face;
Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
Personalitate dinamica, comunicativa, organizata, analitica;
Loialitate si confidentialitate;
Punctualitate;
Seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Promovarea propriilor salariati;
Bonusuri in functie de rezultate;
Mediu de lucru placut si profesionalist

Electronics Suport Division este o companie ce dezvolta in prezent o importanta divizie de vanzari in domeniul digitalului: telefoane, tablete, ecrane tv, ecrane profesionale dedicate zonei de afaceri, dar si vanzari de electronice si electrocasnice ale marilor producatori prezenti in Romania precum: Samsung, LG, Philips, Microsoft/Nokia, Alview, Yezz, Prestigio, Huawei.
Electronics Suport Division este compania care poate oferi servicii complete in zona echipamentelor digitale, electronicelor si electrocasnicelor, de la vanzare lor pana la servicii de service, mententanta echipamentelor si consultanta in achizitia acestori tipuri de echipamente, atat pentru consumatorii finali, cat si pentru companii.