operator introducere si validare date

ENVIRONMNETAL GLOBAL SOLUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistrarea zilnica, sistematica si cronologica a documentelor de intrare si iesire (avize de insotire a marfii, formulare de transport)
Emitere facturi fiscale , avize de expeditie
Intocmire formulare de transport deseuri
Ordoneaza documentele, pe categorii, in bibliorafturi si dosare
Activitati de birou si operare PC specifice activitatii firmei

CERINTE

- Cunostinte de contabilitate primara
- Cunostinte de operare calculator
- Atentie concentrata si distributiva
- Initiativa
- Memorie vizuala
- Spirit organizatoric
- Capacitate de a lucra cu oamenii
- Punctualitate
- rapiditate in efectuarea activitatilor
- adaptabilitate

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant conform cunostintelor acumulate
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Seriozitate

ENVIRONMENTAL GLOBAL SOLUTION ofera servicii de inalta calitate si vine in intampinarea nevoilor clientilori cu solutii si servicii complete in domeniul Protectiei Mediului