Operator Introducere Date SIUI

AUDIO NOVA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-facturare;
-selectarea datelor ce urmeaza a fi introduse in SIUI
-inregistrarea de date in calculator, pe baza documentelor primite(registre medicale)
-verificarea compatibilitatii datelor introduse, cu cele din documente
-centralizarea, verificarea, sesizarea şi participarea la corectarea erorilor aparute în procesul de gestionare a datelor

CERINTE

- Studii economice - cursuri de specialitate, contabilitate - prezinta avantaj;
- Bune cunostinte Word, Excel.

CV-ul se poate trimite si pe email: emanuela.popescu@audionova.ro

BENEFICII OFERITE

Salariu net 3500 lei
Bonuri de masa
Decontare transport
Conditii excelente de lucru
Program L-V : 08:00-17:00 (1 ora pauza de masa)

DESCRIEREA FIRMEI

De peste 22 de ani suntem alături de oameni!

Audionova este lider în piața de aparate auditive din România. Experiența noastră ne-a ajutat să înțelegem mai bine omul și felul în care auzul îi influențează viața cotidiană. De aceea, ne dedicăm oamenilor și oferim soluții prin testări de auz, consiliere pentru a gasi cea mai buna solutie, aparate auditive și accesorii. Acțiunile noastre sunt continue și nu se termina odată cu achiziția aparatelor auditive. Acestea continuă cu reglaje și lucrări de mentenanță pentru a îmbunătăți viața tuturor oamenilor care ne calcă pragul.

Te așteptăm în echipa noastră!