Operator Introducere Date - Bucuresti

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul postului:
Operatorul introducere date este responsabil de operaţiunile de introducere și prelucrare a datelor comerciale.

Sarcini şi responsabilităţi:
Să preia datele din documentele primare şi să le introducă în sistemul informatic/excel.
Să verifice conformitatea datelor prelucrate/introduse în baza de date cu cele din documentele primare.
Sã cunoascã elementele ce concurã la realizarea operaţiunilor de înregistrare și interdependenţa lor.
Să semnaleze abaterile/neconformitatile şi să contribuie la aplicarea procedurilor de corectare.
Să arhiveze documentele prelucrate.

Profilul psihologic:

Compatibilitate cu valorile şi cultura organizaţiei
Centrare pe rezultate
Iniţiativă
Implicare în muncă
Dinamism
Abilităţi de organizare
Comunicare
Asertivitate
Atenție la detalii

Așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: evelina.cocoana@mentors.ro

CERINTE

Cerinţe:

Experienţă 6 luni – 1 an în muncă
Studii medii sau superioare
Cunoștinte operare PC (Word, Excel, etc.)
Viteză și acuratețe în tastare la preluarea informației
Meticulozitate şi exactitate

BENEFICII OFERITE

Transport