Operator Introducere Date (2 luni)

Star Storage

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Preluare informatii de pe documente in format electronic;
• Prganizare documente fizice;
• Inventariere documente;
• Posibilitate deplasare in tara, in punctele de lucru ale companiei.

CERINTE

• Studii medii finalizate
• Abilitati de lucru cu calculatorul in sistemul de operare Windows
• Abilitati de lucru cu suita de aplicatii Office
• Cunostinte de lucru in retea
• Viteza de tastare de minim 30 cuvinte pe minut
• Acuratete in tastare la preluarea informatiei
• Rezistenta la rutina
• Rezistenta la activitati monotone
• Rezistenta la stres

Colaborare temporara pentru 2 luni (pe proiect)

Dezvoltare Aplicatii de Business cu functionalitati de: arhivarea si managementul documentelor, workflow, input management pe platforma EMC Documentum - leader mondial in domeniul EMC (Enterprise Content Management) Compania STAR STORAGE este partener pe partea de dezvoltare solutii software cu companii de top la nivel mondial: EMC (Documentum), IBM (Content Manager, WebSpere), Microsoft, Oracle, Abbyy (OCR).