Operator introducere date

SC FANCY CONCEPT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Operare contabilitate primara
-Facturare, operatiuni gestiune
-Completare documente
-arhiveaza documente contabile
-opereaza intrari de marfa, retururi, reduceri de pret
-inregistreaza tranzactiile financiare

CERINTE

-Disponibilitate la program de munca full-time;
-Orientare catre rezultate;
-Abilitati excelente de comunicare;
-Bun organizator;
-Persoana muncitoare, serioasa, atenta la detalii
-Cunostinte solide Excel, Word
-experienta constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Bonusuri in functie de realizari

Fancy Fashion a fost fondata in 2003, in prezent avand o echipa formata din angajati profesionisti si un stoc foarte diversificat de produse, actualizat zilnic. Incepand cu anul 2010, dorim sa fim in contact permanent cu dumneavoastra prin portalul nostru de prezentare, www.fancyfashion.ro unde puteti vizualiza intreaga noastra gama de produse si puteti rezerva orice produs, simplu, rapid si fara costuri, pentru a-l proba in unul din magazinele noastre.

Suntem in contact permanent cu toti producatorii importanti din Romania, pentru a va putea raspunde prompt, cu o gama larga de produse, actualizate zilnic si cu oferte personalizate.