Operator interviu Bucuresti si tara

IMRCG Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Companie de cercetare de piata si sondaje de opinie angajam operatori de interviu pentru Bucuresti si tara (Ploiesti, Iasi, Constanta, Timisoara, Bacau, Targoviste, Oradea, Cluj, Baia Mare, Craiova, Vaslui, Hunedoara, Valcea, Alexandria, Suceava, Piatra Neamt, Buzau, Pitesti, Giurgiu, Galati, Satu Mare, Botosani, Calarasi, Alba Iulia, Brasov, Sibiu, Focsani, Braila, Sf. Gheorghe, Arad, Galati), pentru sondaje de opinie - completare de chestionare in teren.

Munca de operator de interviu presupune recrutarea si intervievarea respondentilor in cadrul unui studiu de piata, pe strada sau acasa, la domiciliul respondentilor. Studiile realizate pot fi de tipul: (door to door), (business to business), (mistery shopper), locatii (pretestari, degustari) sau de tipul focus grup, interviu in profunzime etc.
Program flexibil si munca intr-o echipa dinamica alaturi de persoane care apreciaza munca bine facuta.

CERINTE

- absolvent (a) studii medii (liceu) sau superioare;
- persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- foarte buna capacitate organizatorica;
- disponibilitate zilnica pentru munca de teren;
- responsabilitate;
- cunostinte utilizare Office;
- respectarea termenelor de executie.

RUGAM FOARTE MULTA SERIOZITATE.

BENEFICII OFERITE

Pe proiect

DESCRIEREA FIRMEI

Cercetare de piata si promovare