Operator interviu

Revis Recruitment Vision Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam operatori de interviu care se ocupa cu completarea de chestionare pe teren, chestionare care se realizează faţă în faţă, la sediul respondentului.

Selecţia locatiilor şi a persoanelor din locatiile care trebuie să răspundă la chestionar se realizează după anumite reguli date în funcţie de fiecare proiect în parte.

Responsabilităţi:
- selecţia corectă a respondentului
- completarea corectă a chestionarelor
- finalizarea chestionarelor la termenul stabilit

CERINTE

- seriozitate şi responsabilitate
- abilităţi de comunicare şi relaţionare cu oamenii
- disponibilitate de timp (în medie 4h/zi)
- telefon de contact

BENEFICII OFERITE

Vor fi contactati doar primii candidati selectati, uzual pana la 5% din totalul aplicantilor.

- program de lucru flexibil şi obţinerea unui venit suplimentar în timpul liber corelat cu efortul depus
- posibilitatea colaborării pe o perioadă nedeterminată
- posibilitatea de promovare în cadrul companiei in postul de team leader regional

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie recrutare