Operator incarcator frontal

EBC

Job expirat

RESPONSABILITATI

EBC HR Solutions este in cautarea a unui Operator Incarcator Frontal pentru unul din clientii sai, o importanta companie la nivel international, ce activeaza în domeniul materialelor de costrucții.

Posturi disponibile pentru Bucuresti.

Responsabilitati:
- Opereaza incarcatorul frontal pentru incarcarea si descarcarea materialului
- Conduce, intretine si supravegheaza utilajul
- Intretine statia de betoane

CERINTE

- Atestat masinist terasamente
- Experienta in operarea cu incarcatorul frontal
- Abilitati tehnice solide

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix + beneficii

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.