Operator Incarcator-descarcator

Globe Ground Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- manipulare bagaje si transporturi cargo si posta la aeronava si in terminalul sortare bagaje;
- operare echipamente specifice deservire aeronave;
- completare si prelucrare documente referitoare la bagaje, transporturi cargo si posta.

CERINTE

- apt din punct de vedere medical si psihologic;
- disponibilitate pentru efort fizic si lucru in mediu exterior;
- permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- de la 2.500 + 300 lei tichete de masa - venit net la angajare;
- de la 2.800 + 300 lei tichete de masa - venit net dupa obtinerea certificarilor pe echipamente specifice;
- conditii de lucru excelente - inclusiv echipament de lucru si protectie, facilitati angajati;
- loc de munca stabil intr-o companie de succes in domeniu;
- formare profesionala la locul de munca - scolarizare si certificare de specialitate pentru procesare bagaje, transporturi cargo si posta si operarea echipamentelor specifice;
- posibilitate de avansare - operator echipamente, sef echipa, coordonator.

GlobeGround Romania este din 1992 liderul de piata in segmentul serviciilor de handling la Aeroportul International Henri Coanda Bucuresti.

Asteptam Curriculum Vitae la adresa de e mail: laura.urda@globeground.ro, sau sa ne contactati telefonic la nr. 0372.462.014.

GlobeGround Romania este cel mai important agent de handling de pe aeroportul Henri Coanda, incepand cu 1992. Oferim servicii la sol complete unora dintre cele mai importante companii aeriene.