Operator Incarcator-descarcator

Globe Ground Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- manipulare bagaje si transporturi cargo si posta la aeronava si in terminalul sortare bagaje;
- operare echipamente specifice deservire aeronave;
- completare si prelucrare documente referitoare la bagaje, transporturi cargo si posta.

CERINTE

- apt din punct de vedere medical si psihologic;
- disponibilitate pentru efort fizic si lucru in mediu exterior;
- permis conducere categoria B / C - constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- de la 2.500 + 300 lei tichete de masa - venit net pentru operator incarcator-descarcator;
- de la 2.800 + 300 lei tichete de masa - venit net pentru operator incarcator-descarcator detinator permis conducere cat. B si certificare interna pe echipamente specifice;
- de la 3.200 + 300 lei tichete de masa – venit net pentru operator incarcator-descarcator detinator permis conducere cat. C si certificare interna pe echipamente specifice;
- bonus de performanta;
- conditii de lucru excelente - inclusiv echipament de lucru si protectie, facilitati angajati.

GlobeGround Romania este din 1992 liderul de piata in segmentul serviciilor de handling la Aeroportul International Henri Coanda Bucuresti.

Asteptam Curriculum Vitae la adresa de e mail: laura.urda@globeground.ro, sau sa ne contactati telefonic la nr. 0372.462.014.

The largest ground handling services provider on Henri Coanda International Airport since 1992. We offer full ground services to major airlines such as Austrian Airlines, Lufthansa, Swiss International Airlines, EL AL, Air Canada, Aegean, TAP Portugal, Tarom and others.