Operator Ghiseu Universal

BRD - Groupe Societe Generale

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura promovarea si vanzarea produselor, serviciilor simple catre clientii persoane fizice;

- Efectueaza operaţiuni curente in lei si valuta, conform cererilor formulate de clientii persoane fizice si juridice;

- Primeste si verifică documentele aferente operatiunilor ordonate de clienti;

- Asigura gestionarea numerarului pentru postul sau de lucru.

CERINTE

Experienta profesionala:

Experienţa de lucru: vanzari/ caserie/ relatia cu clientii;
Experienţa cu numerarul constituie un avantaj;
Cunostinte PC;
Stapanirea unei limbi straine la un nivel conversational.

Profilul candidatului:

Abilitati de comunicare;
Abilitati comerciale si orientare spre client;
Capacitate de relationare si lucru in echipa;
Adaptabilitate, eficienta si initiativa;
Capacitate de invatare şi rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada determinata;
Posibilitatea de a vă alătura unei echipe de profesionisti.

BRD - Groupe Societe Generale este a doua banca romaneasca, dupa activele bancare.

Cu o capitalizare de 3,5 miliarde euro la sfarsitul lunii aprilie 2006, BRD - Groupe Societe Generale detine prima pozitie, conform acestui indicator, intre societatile din domeniul financiar, listate la Bursa de Valori Bucuresti si a doua pozitie dupa acelasi nivel al capitalizarii bursiere daca luam in considerare toate companiile listate la BVB, indiferent de domeniu.