Operator gaurire/filetare/brazare Inductoare

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

 Principalele activitati sunt legate de constructia inductoarelor din materiale neferoase (cupru, alame) si cuprind urmatoarele operatii specifice:
- Prelucrare operatii simple de gaurire si filetare, ajustare
- Brazare elementele componente ce realizeaza ansamblu inductor
- Sablare componente

Contextul muncii

 Face parte dintr-o echipa de 6 operarori coordonati de un supervizor
 Program de lucru: 7.30 – 16.00;
 Training intern asigurat de specialisti din cadru grupului
 Beneficii conform CCM existent
 Posibilitatea de a calatori in Europa la companiile din grup pentru specializari

CERINTE

Experienta

 De preferat lacatus montator, confectioner structuri metalice, tamplar, sudor, prelucrator metale feroase si neferoase prin aschiere si/sau deformare plastica
 Abilitati de lucru pe masini de prelucrare metale, strung, freza, sudura, masini de gaurit, filetat, etc
 Dexteritate si simt practic
 Experienta tehnica si abilitatea de lucru cu desene tehnice reprezinta un avantaj
 Abilitati de manufacturier
 Usurinta in utilizarea instrumentelor clasice de masurare

Educatie

 Liceu, Scoala tehnica, Scoala profesionala
 Limba Engleza prezinta un avantaj
 Posibilitatea de a dezvolta in interiorul companiei, atat cunostintele tehnice cat si cele de Engleza prin efectuarea de instruiri platite de companie

BENEFICII OFERITE

Contract: perioada de minim de 3 ani;
Tichete de masa, transport gratuit de la/catre Piata Sudului, asigurare privata de sanatate, prime de Craciun/Paste/Vacanta si sistem de bonus legat de performanta si asigurarea instruirii membrilor echipei

VON Consulting ofera servicii de recrutare personal, training, administrare si salarizare personal, leasing de personal.