Operator facturare - Bucuresti, sector 4

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Centrul National de Comenzi este disponibil preluarii si prelucrarii comenzilor de vanzare Sapte Spice de luni pana vineri non-stop, activitatea desfasurandu-se in 3 schimburi, si sambata in functie de programul locatiilor (dupa caz);
- Ofera suport pentru activitatile de vanzare ale departamentului de vanzari Sapte Spice;
- Prelucreaza corect datele primite din partea persoanelor responsabile din cadrul departamentului de vanzari;
- Opereaza comenzi/livrari/facturi in SAP Modulul SD pentru vanzare de semifabricate, produse finite, produse reziduale, servicii, transfer intre sucursale, custodii;
- Creaza clientii noi in SAP Modulul SD in baza informatiilor primite prin e-mail de catre responsabilii din departamentul Vanzari.

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Abilitati foarte bune de utilizare a calculatorului si de procesare electronica a datelor;
- Cunostinte de baza a pachetului Microsoft Office (Word, Excel);
- Memorie buna, capacitate de concentrare si analiza, atentie la detalii;
- Receptivitate fata de nou si dorinta de autoperfectionare;
- Experienta in Customer Service constituie un avantaj;
- Cunostinte operare SAP-ERP reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Bonus lunar de performanta
Tichete de masa