Operator Facturare

Vavian Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea si emiterea facturilor, avizelor ;
Evidenta si arhivarea facturilor, avizelor ;
Evidenta si actualizarea bazei de date ;
Intocmirea si operarea bonurilor de consum, a transferurilor intre gestiuni ;
Operarea transferurilor de marfa ;
Elaborarea de rapoarte periodice .

CERINTE

Experienta in operare PC ;
Cunostinte avansate de Excel ;
Viteza de tehnoredactare ;
Persoana organizata si atenta la detalii ;
Experienta pe un post similar si cunoasterea unui program de gestiune/facturare constituie un real avantaj .

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Stabilitate si posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa unita si de a creste profesional .

Vavian Pharma a fost infiintata in anul 2001 si, in prezent, este reprezentant al unor firme internationale de prestigiu precum Humana, Avent, Teekanne, DHU, Bioclin, Osteocare etc.

De la infiintare, compania s-a aflat intr-o continua dezvoltare: portofoliu de produse, numar de angajati, cifra de afaceri, cota de piata, perfectionare personala si profesionala etc.

Calitatea produselor si serviciilor oferite, promptitudinea in intampinarea cerintelor clientilor nostri si flexibilitatea in stabilirea conditiilor comerciale sunt caracteristicile care au facut ca firma noastra sa fie un partener de afaceri serios si stabil pentru clientii nostri.

Puteti trimite CV-ul si pe adresa de mail alina.cretu@vavianpharma.ro specificand postul pentru care aplicati.

www.vavianpharma.ro