OPERATOR FACTURARE

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Introduce comezile in calculator si factureaza.
Cand este cazul incaseaza sub toate formele uzitate.
Invata produsele din portofoliu la nivelul necesar sa isi indeplineasca sarcinile si sa dea informatii simple clientilor
Este un post de vanzari insa are legaturi de interdependenta cu serviciul e contabilitate
Participa la inventare.

CERINTE

Persoana riguroasa si comunicativa .Capabila sa lucreze in echipa.Atenta la detalii.
Cunostinte operare calculator si viteza de lucru rezonabila.
Dispusa sa faca un stagiu de lucru pe langa celelate departamente pentru a invata produsele.
Avantaj studii economice de orice nivel.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant corelat cu performanta.
Bonuri de masa .
Posibilitatea de a avansa in alte posturi din companie.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.