OPERATOR DISPECER - BUCURESTI

ROSEGUR S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

-cunoaste echipamentele din compunerea dispeceratului si monitorizarea sistemelor de alarma
- cunoaste modalitatile de comunicare a dispeceratului si dispozitivul de interventie;
- supravegheaza in permanenta echipamentele dispeceratului, pentru a interveni operativ la receptionarea evenimentelor;
- cunoaste permanent situatia in teren a echipajelor de interventie, in vederea realizarii unei interventii operative in cazul producerii unor evenimente deosebite la obiective;

CERINTE

- studii medii cu diploma de bacalaureat;
- atestat paza - constituie avantaj
- cunostinte in domeniul sistemelor de alarma si detectie efractie, sisteme antiincendiu, sisteme de comunicatii;
- abilitati de operare PC nivel mediu;
- atentie distributiva, capacitate de gestionare simultana a mai multor probleme;
- disponibilitate pentru respectarea stricta a regulilor si procedurilor;
- responsabilitate, initiativa, abilitatea de a lua decizii rapide;
- dinamism, mod riguros de organizare a propriei activiatii, rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
- Instruire profesionala periodica si posibilitatea calificarii gratuite in meseria de Agent Paza.

Rosegur, companie multinationala, este unul dintre liderii mondiali ai industriei serviciilor de securitate