Operator depozit, Mogosoaia, Bucuresti

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam OPERATOR DEPOZIT pentru Editura RAO Mogosoaia (se deconteaza transport de la Metrou Parc Bazilescu)

Responsabilitati:
- Sortare , Scanare, Impachetare carti
- Pregatire comenzi in functie de client
- Receptie retururi comenzi carti
Conditii:
- Se lucreaza de luni pana vineri de la 07:30 – 16:30
- Perioada contractului de munca se desfasoara in perioada 15.12.2014 – 31.01.2015 cu posibilitate de prelungire.
- Punct de lucru: Mogosoaia, Jud. Ilfov
- Pachet salarial: Salariu net 1000 ron + Decont transport + Plata orelor suplimentare

Pentru aplicatie, va rog sa trimiteti cv-ul pe adresa de e-mail i.achim@trenkwalder.com , specificand postul pentru care aplicati.

CERINTE

- organizare
- disponibilitate de lucru
- responsabilitate
- atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).