Operator Depozit (manipulant marfa)

First Logistics&Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descarca si verifica marfa sosita in depozit, pregateste marfa pentru expediere si o incarca pe cea care urmeaza sa fie trimisa conform documentelor primite
Manipuleaza marfa in depozit manual, cu ajutorul lizei si/sau cu stivuitorul
Participa la inventarierea marfurilor din gestiune

CERINTE

Persoana de incredere, serioasa
Sanatate buna, constitutie robusta
Capacitatea de a face operatii matematice simple fara erori
Spirit de observatie dezvoltat
Disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi
Permis de stivuitorist, pentru manipularea mecanizata a marfurilor (aceasta nu este o cerinta obligatorie, dar constituie un mare avantaj).

BENEFICII OFERITE

mediu de lucru atractiv
companie nationala

Compania noastra este lider in vanzari, distributie si servicii logistice pentru firme multinationale din domeniul bunurilor de larg consum si deruleaza operatiuni in intreaga tara.