Operator de interviu - Ploiesti, Galati, Buzau, Tulcea si Bucuresti

Daedalus MillwardBrown

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea companiei consta in culegerea de date in scopul realizarii studiilor de piata pe baza carora clientii nostri isi ghideaza strategia de marketing.

Operatorul de Interviu pe teren aplica la domiciliul respondentior chestionare care sa culeaga parerile acestora despre diferite bunuri/servicii de larg consum.

Va oferim:

- Un program flexibil, adaptat nevoilor dvs;
- Obtinerea unui venit suplimentar care depinde doar de eforturile dvs;
- Formare profesionala si indrumare constanta din partea unor profesionisti;
- Acces la un mediu de lucru dinamic si la un noile tehnologii IT;
- Acces la konw how dobandit in 10 ani de experienta
- Adeverinta de practica pentru studenti in conditii agreate;
- Satisfactia de a fi la curent cu piata, de a fi primul care afla despre produse, reclame noi, etc.

Esti elev/student/absolvent si cauti un job care iti ofera FLEXIBILITATEA programului si un venit ATRACTIV?

Te asteptam alaturi de noi! Vei avea ocazia de a lucra cu oamenii, de a-ti folosi si dezvolta abilitatile de COMUNICARE si puterea de CONVINGERE.

CERINTE

- minim studii medii
- disponibilitate de timp
- sa faca fata muncii de teren
- sa aiba disponibilitate pentru deplasari
- abilitati de comunicare
- persoane dimanice, responsabile

BENEFICII OFERITE

- salariul variaza in functie de calitatea si cantitatea muncii depuse

Daedalus Millward Brown are peste 17 ani de activitate in Romani si este in topul companiilor de cercetare de marketing din Romania.
Printre clientii Daedalus Millward Brown se numara principalii jucatori din industria bunurilor de larg consum, telecom, servicii financiare si servicii financiar-bancare.
Daedalus Millward Brown este membra a retelei globale Millward Brown, care are 82 de locatii in 52 de tari, fiind unul din liderii cercetarii de marketing si expert in cercetari legate de advertising, comunicare de marketing, media si brand equity.