Operator data-entry - lb. germana

Global Remote Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- introducere de date 90% din timpul de lucru
- responsabilitatea atingerii obiectivelor (calitativ si cantitativ)
- analizarea rezultatelor

CERINTE

- limba germana nivel mediu-avansat;
- limba engleza nivel mediu;
- cunostinte medii/avansate operare PC;
- abilitatea de a acumula informatii noi in termen scurt;
- viteza de operare PC;
- introducere de date in aplicatie software interna

BENEFICII OFERITE

- salariu fix;
- bonus de activitate;
- beneficii (bonuri de masa, asigurare medicala privata, decontare transport etc.);
- training

Global Remote Services, companie experimentata in servicii de call center, iti ofera sansa de a te cunoaste pe tine si pe ceilalti, de a-ti demostra puterea de persuasiune si taria de caracter, de a te integra intr-o echipa tanara si dinamica si de a invata sa ajungi prin propriile forte acolo unde ti-ai propus, oferindu-ti un mediu sigur si stabil in care sa te poti dezvolta in functie de aptitudinile tale.