Operator Customer Support - Limba Franceza

SC GROW FACTORY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-preluarea si efectuarea de apeluri telefonice catre clientii firmei;
-oferirea informatiilor corecte catre clienti, intr-o maniera profesionala;
-adoptarea unei atitudini pozitive si orientate spre client;
-acordarea suportului necesar pentru rezolvarea problemelor clientului;
-promovarea produselor si a serviciilor, precum si a imaginii companiei.

CERINTE

-abilitati excelente de comunicare si negociere;
-experienta in vanzari constituie un avantaj (nu este obligatoriu);
-spirit de echipa;
-persoana comunicativa, competitiva si orientata spre client;
-cunostinte de utilizare a calculatorului (cunostinte de operare a pachetului Microsoft Office la nivel mediu);
-cunoasterea limbii franceze (cerinta obligatorie), activitatea se va desfasura exclusiv pe limba franceza;
-cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix;
- telefon de serviciu;
-pregatire profesionala si suport continuu.

GROW FACTORY este primul importator si distribuitor din Romania pentru produsele de cultura indoor, outdoor, hidroponice si bio destinate in exclusivitate Grow Shop-urilor si magazinelor specializate.