Operator cosmetica auto

AVIA MOTORS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea de lucrari de protectie si ingrijire cosmetica a autoturismelor si montaj folie.

CERINTE

Studii medii tehnice;
Experienta de minim 1 an in servicii de cosmetica auto si montaj folie;
Foarte bune cunostinte de cosmetica auto;
Permis categoria B;
Abilitati de comunicare;
Seriozitate;
Dorinta de munca;
Rapiditate;
Punctualitate;
Abilitatea de a-si imbunatatii performatele personale;
Disponibilitatea de lucru peste program, in conditiile legii.

DESCRIEREA FIRMEI

Multa lume intra in contact cu noi.
In mod evident, oamenii vin la noi cu asteptari, curiozitate, chiar cu griji si pleaca de aici multumiti.
Inca de la inceput ne-am concentrat asupra calitatii serviciilor si ne-am straduit sa realizam un climat de incredere si de ce nu, sa devenim cei mai buni.
Am reusit !
Dar asta este doar ce se vede, pentru ca in spate suntem noi, oamenii de la Avia Motors , profesionisti, dinamici, entuziasti.
Asteptam aplicatia ta, daca apreciezi munca in echipa si iti doresti sa te dezvolti intr-un mediu de afaceri provocator, care sa te reprezinte. Numai candidatii selectati vor fi contactati.