Operator call center, telemarketing

SC ROBOCLEAN CLEANING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Considerati ca sunteti o persoana energica, ambitioasa, cu o atitudine pozitiva si careia ii place sa lucreze cu clientii? Atunci acesta este jobul pe care il cautati.
Lucrand direct cu clienti veti deveni parte integranta a imaginii expusa catre acestia si veti avea oportunitatea de a va pune in valoare toate calitatile cerute de acest loc de munca.
Pentru toate acestea noi va oferim un salariu atragator si alte stimultente care sunt in mare parte dependente de calitatea activitatii depuse.

CERINTE

Cerinte:

- Experienta anterioara in vanzari directe
- Abilitati de comunicare si negociere
- Persoana dinamica, cu spirit de initiativa
- Abilităţi de lucru în echipă, dar şi de organizare eficientă a activităţii individuale;
- Atitudine proactivă, orientare către rezultate şi performanţă;
- optional - Permis de conducere categoria B;
- cunostinte operare PC, navigare internet, posta eletronica
- cunostinte pachet Office: Word, Excel, Outlook.

Pot reprezenta un avantaj experienta anterioara intr-un job similar si cunoasterea unor limbi straine.

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix + comision

DESCRIEREA FIRMEI

Tanara agentie de turism
PROMOVOM TURISM SI SERVICII DE CALITATE, CARE SA RASPUNDA NECESITATILOR SI EXIGENTELOR CLIENTILOR PRIN SERVICII LA CELE MAI RIDICATE STANDARDE.
CLIENTII BENEFICIARI AI SERVICIILOR NOASTRE, CA PARTENERI SI DIN ACEASTA PERSPECTIVA, NOI AVEM GRIJA CA SA FIE MULTUMITI ATA DE CALITATEA SI PROMPTITUDINEA SERVICIILOR NOASTRE DAR SI DE BENEFICIUL FINANCIAR PE CARE IL OBTIN COLABORAND CU NOI.