operator call-center(suport tehnic)

BPO SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-preluarea apelurilor din partea clientilor si solutionarea problemelor tehnice cu care acestia se confrunta

CERINTE

-cunostinte tehnice ( IT & retele)

BENEFICII OFERITE

-prime in functie de performanta
-salariul de minim 800 RON

BPO Solutions este unul dintre cei mai mari furnizori independenti de servicii call-center din Europa de Est oferind cea mai buna solutie de a ajunge rapid si eficient (raport optim cost rezultate) la zeci de mii, sute de mii sau chiar milioane de clienti sau potentiali clienti.

Echipa BPO Solutions, prin experienta de peste 10 ani in vanzari la telefon atat in Romania cat si in strainatate, garanteaza rezultatul pentru serviciile oferite:

* telemarketing
* generare de leaduri
* up selling & cross selling
* fidelizarea clientilor
* informari si sondaje telefonice
* robocall
* informatii si relatii clienti
* preluare comenzi produse si servicii
* suport, feed back si follow up in campanii de marketing
* payment reminder si recuperare datorii
* monitorizare prestatie angajati
* servicii SMS cu valoare adaugata, etc.

BPO Solutions utilizeaza tehnologii moderne si avansate, fapt ce permite managerizarea a mii de apeluri si contacte dar si lansarea simultana atat a unor campanii inbound cat si a campaniilor outbound.